Podyskutuj z nami & Wiadomości mediów społecznościowych

 

Literatura

 

Linki

 

Rozwiązanie uniwersalnego projektowania

 

Najważniejsze rezultaty projektu

 

Ergo Work sieć

 

Szanowni Państwo,

 

zapraszamy do korzystania z platformy elektronicznej ERGO WORK, który została zaprojektowana do:

• odkrywania,

• wyszukiwania,

• sugerowania i

• lepszej pracy.

 

E-Platforma zawiera wbudowane wiadomości mediów społecznościowych, gdzie można śledzić nowości i przedyskutować z nami swoje pytania, myśli i pomysły, a ponadto podzielić się doświadczeniami, wiedzą i dobrymi praktykami w dziedzinie ergonomii i uniwersalnego projektowania dla osób niepełnosprawnych.

 

Na e-platformie można również znaleźć ciekawą literaturę oraz linki ergonomiczne, niskokosztwe rozwiązania dotyczące uniwersalnego projektowania mające zastosowanie w ramach różnych organizacji, środowisk, programów pracy i dla różnych potrzeb każdego pracownika. Będą tutaj również regularnie publikowane stosowne rezultaty projektu.

 

Zapraszamy do zamieszczania na platformie treści, które Państwa zdaniem są istotne dla tworzenia ergonomicznie i uniwersalnie zaprojektowanych miejsc pracy i pomagą nam ustalić punkt widzeina UE, uczelni wyższych, przedsiębiorstw, ośrodków badawczo-rozwojowych, placówek kształcenia i szkolenia zawodowego i innych interesariuszy zainteresowanych tworzeniem miejsc pracy, w tym także przystosowanych dla osób niepełnosprawnych i zaprojektowanych po optymalnych kosztach i o optymalnej wydajności.